TJ SOKOL ČERNOŠÍN
Jméno Heslo Registrace
Pondělí 6. února 2023
TOPlist
Zde můžete nechat vzkaz. Nově jsme zrušili povinnost být registrován pro vkládání vzkazů, tak toho nezneužívejte a zdržte se sprostostí.

!!! P O Z O R nove je zavedeno zadávání potvrzovacího kódu (ochrana proti robotům) !!!
Je nutné jej vyplnit bez tohoto kódu se váš příspevek neodešle
Přezdívka
Text
potvrzovací kód Zde je nutné napsat slovo "sokol"
Jakub---26.března - 13:52
Máte v týmu malou fotbalistku? Ráda by i o prázdninách zlepšovala své dovednosti? Je tu letní dívčí fotbalový kemp. Více informací najdete na: www.kemp.fkduklazeny.cz
pincas---7.ledna - 9:13
Zdravím všechny, mám otázku, jak velké hřiště máte? Stačí šířka a délka.
Vondr---4.května - 13:53
takhle to vypadá přeci pěkně :))) Nechám to opravit, díkas
Lacm---17.dubna - 14:31
Vondr, myslím, že tabulka není dobře. Máme tam 1 výhru navíc. Myslím, že Kšice. Tam jsme přece prohráli. Já jen, že to pak zbytečně mate. Dík za úpravu.
Lacm---24.ledna - 15:37
nazdárek hoši. docházka na zimní přípravu se nám moc nedaří co? nevim jestli o tom nevíte nebo se vám nechce, ale to co se děje letos, to jsem ještě nezažil. Na sobotní treninky chodíme tři (já, Kuba a Vojta) (pak ještě Pavel Klepsa, ale toho nepočítám). to jste nevěděli co? No jasně, když se ani nepřijdete podívat. tak věřím, že v sobotu se to změní. je sice avizovaný první přípravný zápas, ale jestli budeme ve čtyřech tak tam asi ani nepojedeme. A pro ty co neví kdy treninky jsou.....sobota od 10:00 a v úterý od 19:00. tak se těšíme. zatím čus
Lucka---20.ledna - 19:56
Vondry, koukni na body...my a Suli máme v tabulce stejný počet výher, proher i remíz a o bod víc než Suli. někde bude asi tiskařský šotek :-)
Kouťa---13.října - 9:47
Prosím o podporu financování Českého sportu. Pokud Vám to nebude přímo protí srsti, tak tohle podpořte v maximálním počtu. Vážení přátelé, ještě jednou si vás dovoluji požádat o podporu "Výzvy českých sportovců poslancům parlamentu ČR". Pokud jste tak dosud neučinili a záleží vám na tom, aby byla činnost sportovních klubů a tělovýchovných jednot dostatečně finančně podpořena, prosím, učiňte tak co nejdříve. Již zítra se bude tvořit text pozměňovacího návrhu zákona a je důležité, aby byla výzva podpořena co nejvíce hlasy. Neznamená to, že stačí jeden hlas za každou TJ(SK); k výzvě se může připojit každý člen, který s výzvou souhlasí. Předejte ji proto co největšímu počtu členů. Text výzvy jste již obdrželi a je zveřejněn na webových stránkách? www.hvezdynepadajiznebe.cz Zde stačí jen vyplnit jméno a příjmení a název TJ(SK) a jedním kliknutím výzvu odeslat. Děkuji vám za podporu. Hezký den
Lacm---21.srpna - 20:27
Hoši .....dobrý výsledek ! Doufám, že to takhle bude minimálně pokračovat.
Vondr---9.srpna - 22:19
Míro, dovolená sice skončila, ale nějak jsem se na foto neměl čas, ale už se brzo dočkáš :)))
Vondr---22.července - 8:53
Míro, vše napravím , až se vrátím z dovolené !!! Máme menší technické problémy, ale neboj o nic nepříjdete :)
Lacm---21.července - 11:22
kde jsou nové fotky? nějak jsem je tady nenašel
Lucka---31.května - 20:29
Planá dostala, co si zasloužila :o) je tak dál :o)
Vodr---26.května - 12:04
:))) No však já tam přeci nebyl, takže článek psal někdo jiný a já ho jenom vložil :)
FBI---25.května - 22:50
vyjmuto : tím, jestli jsem v obraně pracovali tak spolehlivě, nebo soupeř nehrál tak dobře, ale do konce zápasu si již žádnou 100% šanci nevypracoval. Jaks e na takovéhle věci můžeš tomě ptát ? to byl také podíl HAME což není fabrika na výrobu paštik ale duo HAvel MElich :)
Vondr---9.května - 12:41
Je fakt, že remíza Halže na domácím hřišti je tak trochu překvapením. No však o síle Kšic se přesvědčíme tento víkend :)
FBI---9.května - 11:21
Tak už mi to mrtvý moře na týhle diskuzi začíná štvát a to jsem nenapsal to co jsem chtěl :) tak se zadařilo a jak jsem koukal hvězdičky ze stráže zapadly v zadním chodově do kravskejch výkalů a ubrečená garda z Halže doma padla s průměrně nejmenšíma a nejhubenějšíma fotbalistama ve trojce :) Kšicema... no není to skvělé ?
FBI---9.května - 11:11
Tak už mi to mrtvý moře na týhle diskuzi začíná štvát a to jsem nenapsal to co jsem chtěl :) tak se zadařilo a jak jsem koukal hvězdičky ze stráže zapadly v zadním chodově do kravskejch výkalů a ubrečená garda z Halže doma padla s průměrně nejmenšíma a nejhubenějšíma fotbalistama ve trojce :) Kšicema... no není to skvělé ?
sopta---27.prosince - 14:47
Ten fotbalek na silvestra v 10 hod na hřišti platí?
messi---20.října - 23:38
Dobrej zápas chlapi, takhle kdyby to pořadí v tabulce vydrželo tak paráda. Vondr, švagře můj, ty kartičky si nejak vyměníme, holt budete muset přijet na návštěvu :-)))
tom ---20.října - 23:28
snad moc ne
Vondr---20.října - 20:07
teď už mu zbývá jenom to blbnutí po netu,pač zítra se dozví, jak dlouho bude mít stopku...
tom---16.října - 14:48
koukam jak dřeš místo toho abys někoho honil tak blbneš na netu :)
FBI---16.října - 0:41
Já to tušil :) tak zatím co všichni chrníte a kalíte před zítřejším ostrým duelem ve Stráži tak já dřu :)
Mára Soused---15.října - 20:53
Tome, to je v poho, to je jen policajc :-)
tom---13.října - 19:16
a jéje tady se nám někdo zlobí:)
FBI---12.října - 21:11
tak a už toho mám dost !!!!!!!!!!!!!! Diskuzní fórum lídrů soutěže a "frčí" to tu rychlostí 1 příspěvek za 4 měsíce ???????? Tak tomu je právě konec o to se postarám jako že státu sloužím :) (poslední 4 slova myslím vyvolají diskuzi samo o sobě) :) :) :)
Lacm---30.července - 14:01
Trenink až v neděli jo? No vaše smůla. V sobotu jsme mohli jít pak na pivo a oslavit toho mýho kluka. No prostě smůla. :-) Zatím
FBI---1.července - 0:51
čest páni fotbalisti , nechete někdo jet už tuhle sobotu na turnaj v minikopaný do holostřev ?
Dlužník---8.června - 12:27
Jéééé, to se asi týká členských příspěvků na rok 2010 ve výši 350 Kč. To rychle utíkám za dědečkem, babkou, vnučkou, pejskem, kočičkou či myškou, abych udělal pokladníkovi radost. Zdar, dostanu tatranku zdarma, hurááááááááááááá
Výběrčí daní---8.června - 12:22
Ulíři !!! máš zaplacený daně ??? Upozorňuji všechny, že se ke mě dostalo něco o dokopné. Jistě předpokládáte, že z vedení vypadne nějaká ta korunka na mírné obžerství. Chtěl bych jen upozornit, že kdo má u mě dluhy, dostane lístek a pojede si za své (dluhy mu samozdřejmě zůstanou), takže střádejte pardi,ať nejste zaskočení a nemusím se tam koukat na vaše kyselý ksichty. Prosím řekněte to i těm, kteří nemají PC a těm co neumí číst. Pic, už se na Vás těším - zůčtujem spolu.
Lacm---4.června - 7:05
Tak to jsem opravdu nečekal.
Vondr---25.května - 9:54
Popravdě si myslim, že to dopadne úplně stejně jako z Planou... No, uvidíme na co v OFS příjdou..
lacm---24.května - 7:31
Tak jsem zvědav jak to ve středu dopadne. No pořád nejak doufám, že alespoň trochu v náš prospěch.
Lacm---26.února - 13:09
K zamyšlení.................je konec února, do začátku sezony zbývá asi měsíc, tedy asi 8 tréninků a s odtávajícím sněhem se ztrácí i chuť do dalších tréninků. Vše jako každý rok. Terén na stadionu pro trénink je vinou tání velmi špatný, v podstatě se na něm nedá trénovat, natož s míčem. Jako každý rok. A tak to vypadá, že ze zbývajících 8 tréninků budou plnohodnotné tak 2-3a pracně nabraná kondice se během jednoho měsíce rozplyne jako pára nad hrncem a do prvních jarních zápasů zase nastoupíme jako to mužstvo, které je všude pozdě. Jako každý rok. Ale přece se dá pořád trénovat fyzická kondice (ve všech směrech) i když to nejde s míčem. No holt terén pro tréninky v březnu není ideální. Správně.....jako každý rok. A proto věřím, že si všichni budeme chtít fyzičku udržet i za nepříznivého počasí. No prostě věřím, že to nebude ...........jako každý rok.
fousek---8.ledna - 11:05
Hele, jak je to s tim rozdelenim do aut na ty hory????
SWAT---24.prosince - 14:00
Přeji Vám všem příjemné prožití Vánočních svátků, bohatého Ježíška a do nového roku mnoho nejen sportovních úspěchů. Michal
sopta---27.listopadu - 17:56
Dík za gratulaci!
xxx---19.listopadu - 15:36
uterní fotbal by se dal nazvat bahenní válkou. to mokré hřiště bylo něco neskutečného. kdo byl, ví o čem mluvim. sice to pro nás nedopadlo dobře, ale alespoň si kluci, co normálně střídají, taky trochu zahráli. teď si přes zimu trochu odpočinete, naberete síly a ono to zas půjde....
Bulbasaur---17.listopadu - 0:13
Ti dám ,,rádoby fotbalisty " jen ,aby jste s výpraskem neodjížděli Vy . Říkáš ,,rádoby " ??? A ,že jste s těmi ,,rádoby " fotbalisty prohrávali ,hmm.. ??? A když oni jsou ,,rádoby " co jste potom Vy ??? Když s nima prohráváte ??? :-) :-) :D:D:D:D
FBI---12.listopadu - 18:49
Takže koukám že bordel na fotbalých kolbištích je opravdu už od tzv. pralesa až polopralesa. To co předvedla DK Tachov je směšný a ubohý a všichni její členi jsou asi zralý na Dobřany. No nic serem na ně a v úterý jim takovým způsobem rozsekáme prdel že si budou Plánští "rádoby fotbalisty" drbat hlavu, že to raději neskončilo 0:3 kontumačně !!!!!!!!!!!!!!
Vondr---6.listopadu - 18:21
tým nebyl penalizován, ale bohužel protest budeš muset podat až při příštích Vodních hrách:-))) Je fakt, že ta ruka se tam pěkně vyjímá :-)
sopta---5.listopadu - 18:52
To byla tzv. první pomoc.Doufám,že tým byl penalizován jinak bych musel podat protest pro neregulernost soutěže!!!!!
Kouťa---25.října - 21:44
Tak tady bloudím ve fotkách a myslím, že je potřeba Toma V. pochválit,jak to dotáhl. Pokud to nemáte prokouklí, tak doporučuji Vodní hry 2009 foto č. 181.
fanoušek---2.října - 15:07
Tož čopa, čopa, chvapci, zašprc se Vám bankostroj ??? A nebo nás chcete přesvědčit, že jste mužstvo jednoho hráče a bez Melicha to nejéééé ? Jóóó, já vím, já zapoměl, teď jste měli smý ty silný cóó, bůůůůů, béééé voni mě bíjou, balon mi nepučí, bůůů bééé. Kurňa chlapi, koukejte se sebrat a zabrat, vždyť já vám věřím a tak mě nechtějte nasr..., doufám, že nejsem jedinej a pokud jo, tak je to vo důvod víc. Tož v sobotu roztrhejte tu lesní louži na cucky. Hurá na ně.
Vondr---4.září - 18:29
Teď nás tady je on-line docela dost :-))))
Vondr---4.září - 14:20
Trochu jsem to popletl :-))) Lacm, já myslel, že budeme měnit ten konečnej pokřik, takže to beru zpět :-)))
Lacm---2.září - 22:05
ok to beru to je celekm dobrý.jen se to musí nejdřív natrénovat.takže v sobotu po zápase. A očekávám tam i autora. A vondr ten dovětek bych tam nekřičel. to si necháme do kabin.
Vondr---2.září - 21:34
a na konci. Cigycaga,cigycaga hej hej hej :-)
SWAT---2.září - 21:15
Jo! to by mohlo bejt good... 1. zkouška v sobotu... :P
tom---2.září - 21:00
no docela to jde
prupitoi---2.září - 20:59
Very nice site!
prupitoi---2.září - 20:59
Very nice site! cheap cialis http://apeoixy.com/xqqaa/4.html
prupitoi---2.září - 20:59
Very nice site! [url=http://apeoixy.com/xqqaa/2.html]cheap cialis[/url]
prupitoi---2.září - 20:59
Very nice site! cheap viagra
XXX---2.září - 19:13
FBI-je to dobry,ale umis to i lip.
FBI---2.září - 17:17
tak hošíííí a děvčata protože pracuju tak kde pracuju a dělám co dělám nemohli jste čekat zázraky ve sloganu :) ale jelikož vím že, že zase tolik hráčů by nedokázalo si během chvilky pár slov zapamatoval tak ho napíšu sem. Tááááákže bych to viděl takto: klasický kroužek s obětím všech a jeden (nemusím to být já :) ) zařve SOKOL, dav na to odpoví: JEDE, jednotlivec: GÓL A dav na to: VEDEM, jednotlivec: A DALŠÍ, dav: DÁME , jednotlivec: A VÝHRU a dav: MÁMEEE !!!! A NA KONCI BYCH TO ZAKONČIL SPOLEČNÝM JEKNUTÍM "heeej" JAKO JSME MĚLI KDYŽ JSME KOLEČKO DĚLALI. oČEKÁVÁM JEN KLADNÉ REAKCE A RECENZE TAK PIŠTĚ CO VY NA TO
Vondr---3.srpna - 21:52
Čutálisti, ve středu 5.8.2009 od 18 hodin je první trénink letošní sezóny. Všichni přijďte!!
Vondr---3.srpna - 21:45
Koukám, že sem nějaký nezvaný host začíná psát prkotiny, však ono na něj dojde !
nitriancan---3.července - 2:23
vzkaz pre Janka Balogha >Janko ako sa mas? Preco si nebol na sraze triedy vsos? Jinak ta zdravim a ozvi sa. prodigi777@seznam.cz
FBI---23.června - 13:23
fبنتسيبيبن ب يمبنم بم يمبنيمنبمين م بمينبمسي بمبن بنيمبنسين يب ب مينبميبن يمبنسيمبن مكنقفخنمنكم ب نتينبتكسينم نتبنمسيتب سينمبتمنت بنيبتنمسيتب سنيبتمك vas ladik pro tz co nehovi arabskamu jayzku ..... ve stredu hodne stesti pevnou obranu a v sobotu uy vypomuzu Vas sejk ahmed Melich
Vláďa---19.června - 9:57
Chlapci zítra je sraz v 16:00 hod. Hrajeme poslední mač tak ať jste tam všichni. Po zápase je DOKOPNÁ !!!!
x---30.května - 18:25
dneska v plany dostane te rychru
pokladna---29.května - 13:42
Tak jsem Vás trošku zanedbával a je mi naprosto jasné, že byla fronta na placení. Příště doma 6.6. jistě budu, tak neplatiči již se na Vás těším a upozorňuji, že mám kešeni prázdnou !!!!!!!!!!
Vondr---19.dubna - 22:49
Lom - Přimda 0:6, nebojte bude opraveno
Vondr---15.dubna - 20:45
Mirďo, já se trochu upsal, takže se mi to přeneslo i do tabulky. Zítra by to mělo být opravené :-)))
Lacm---15.dubna - 10:27
Prosimtě Vondr uprav nějak ten výsledek. myslím, že je to špatně. Nebo jsem byl na jiném zápase :-)
lacm---2.dubna - 10:26
FBI: Neboj, to se uvidí jak byla ta tvoje pohybová aktivita kvalitní. A když mě přesvědčíš o tom že vydržíš vklidu až do konce zápasu, tak...............:-)))
Vondr---1.dubna - 10:24
FBI kam jsi koukal? Vždyť na soupisce je, že jsi Aktivní :-)))
FBI---31.března - 23:46
nevipadá bylo myšleno jako nevypadá ano ? :)
FBI---31.března - 20:47
.....a ještě jedna věc, koukal jsem na soupisku a ač nevím ale tuším co znamená kolonka aktivní, tak mě uráží že já aktivní nejsem :) ok teĎ Vám ukážu co znamená ta pravá pasivita :)
FBI---31.března - 20:13
nečekal jsem fůru reakcí, ale tu tvou MIroslave ano :) ač to nevipadá tak letošní zimu jsem se hýbal více než kdy předtím a nemusí to být zrovna se zmrzlou čepicí pod Vlčí horou, víš ? On se pohyb počítá i jinde :)
lacm---31.března - 14:30
To víš, bez treninku ........... :-)
Vondr---31.března - 7:44
FBI slabý kusy se vždycky poznaj, ale neboj, jsem na tom podobně :-))
FBI---30.března - 23:40
nevím jak ostatní ale já tu sobotu odchcípávám :(
FBI---29.března - 21:58
no kdopak ? :)
Vondr---29.března - 14:28
kdopa to tu je nyní?
FBI---26.března - 23:39
jo jo byl jsem to já
Vondr---25.března - 23:30
FBI to jsi ty teď on-line?
FBI---24.února - 15:25
Vše jednou končí..... a 21. 3. službu asi mám
Lacm---23.února - 16:20
myslím, že FBI uvidíme až 21.3.09, až na ten přátelák. Jinak bude mít pořád službu :-D
kouťa---23.února - 9:03
To že FBI všechno ví a všude je první to znám a vidím v televizi, ale přece jen, nebýt fotek, tak ani nevím jak vypadáte. A neserte, tak utajený zase nejste.
FBI---25.ledna - 23:42
Všechna Vaše činnost je monitorvána :) takže buďte bez obav i v lese :)
kouťa---21.ledna - 12:47
Když tady tak rozebíráte tu zimní přípravu. Koukejte chodit, ať se v lese nebojíme. Hlavně účast našich ozbrojených složek, by byla jistě velkým přínosem.
Lacm---18.ledna - 20:28
Ktery utery jsi vlastne myslel?
Lacm---18.ledna - 20:27
Koukam ze utery ti nejak nevyslo:-)
FBI---8.ledna - 20:56
oki v úterý jsem tam
Lacm---8.ledna - 15:30
A pozor tady se někdo pobudil :-), příprava už dávno začala. Ale pro jistotu - sobota v 10:00 a v úterý 19:00 - (čas udává nástup na hřiště a ne příchod do kabin:-))
FBI---6.ledna - 23:47
....ti jednodušší si nechají připomínky k tomu, že zrovn já se ptám na přípravu ano ? jmenovaní pochopí :)
FBI---6.ledna - 23:46
čao jak to bude s přípravou ?
Lacm---12.prosince - 23:21
já taky
kápo---11.prosince - 22:36
já idu!
vláďa---9.prosince - 14:15
Na SILVESTRA v 10:00 hod fotbálek na hřišti. Kdo má zájem ať se přijde vyvětrat.
vláďa---19.listopadu - 14:25
PŘIPOMÍNKA !!!! V sobotu od 14:00 hod přátelák. Sraz ve 13:30 hod na hřišti. Účast všech vítána.
vláďa---10.listopadu - 9:06
Nazdar chlapci, v sobotu máme poslední MÚ od 13:30hod. Sraz je ve 12:00 hod SOBOTA!!
Jiří---26.října - 12:14
www.fkplana.tym.cz
Lacm---12.října - 22:50
pro FBI: V sobotu jsme se tě zapomněli zeptat jak ti chutnalo to pivo z Márovo sudu? Jseš rád, že jsem se s tebou rozdělili a mysleli na tebe? Nemohli jsme se s tebou totiž domluvit kde jinde ti ho nechat, když jsi nám nezvedal telefon:-)
FBI---1.října - 21:17
čest navrhuju vyžádat si pana "sudího" Sirového aby nám pískal nějaké zápasy, vždyť ten kluk to špatně nemyslí a hlavně měl by soucit s klubovou pokladnou , vždyť ten kluk na tom hřišti má přehled :) a s naší penalizací za žluté a červené karty by nám naplnil pokladničko hoooodně rychle :) viz počet karet tohoto zápasu co "pískal" naposledy::) :) :) Částkov ? Kšice 3:3 Hraničář pod vedením nového trenéra Slowika zabodoval, když hosté po celé utkání tahali za kratší konec. Poločas: 1:0. Branky: 12. Kořínek, 52. a 57. Krýsl (1xPK) ? 55. Šetlík, 65. a 90. Kasl. Rozhodčí: Sirový. ŽK: 8:4. ČK: 1:1 !!!!!!!!!
Vondr---30.září - 20:33
Jo a pro všechny čutálisty : v kabinách jsem zaslech pár připomínek, že je to na stránkách mrtvé, tak co bych se tam díval!! Kritizovat umíte dobře, ale aby někdo z vás mi do toho podělaného mailu napsal nějaký příspěvek ke stránkám, ke kterému jsem vás nabádal o 6 řádků dolů, to už nikoho nenapadne,to je moc práce navíc,co? No,tak si kritiku příště nechte na doma!! How domluvil jsem :-)
Vondr---30.září - 20:21
tabulka vypadá po 6 kole víc než výborně, takže by jsme si ji měli vyfotit :-))
Lacm---29.září - 14:45
oooooooooooh! takhle ta tabulka vypadá dost dobře. doufám, že nám to vydrží dlouho:-) Co vy na to ?
vláďa---17.září - 13:14
Nazdar chlapci. Připomínám, že začátek fotbalu není v 17:00hod, ale UŽ V 16:30hod !!!!!! (SOBOTA !!!)
Lacm---17.září - 12:02
A kolik jsou vlastně ty příspěvky??? :-D
Kouťa---17.září - 8:42
Kachna, kachna ta mě zase tak moc netankuje, i když loňský rok jste nějak zapoměli otevřít, takže co se týče vašeho chlastání já nad váma zlomil hůl a jedete si za svý. Jestli to Váš kapitán nespraví, tak na konci sezony spláčete nad výdělkem. Já měl tentokrát na mysli členské příspěvky.
Vondr---16.září - 20:28
pro všechny -- Během následujícího měsíce máme v plánu trochu víc oživit naše stránky. Nějaké nápady jsou, ale i tak víc hlav, víc ví!! Kdo má jakýkoliv nápad (co přidat,změnit,odebrat) tak se s nim na maila vot@asa-cz.cz
Vondr---16.září - 20:14
lacm- jo,v sobotu jsem přijel trochu pozdě, ale opět se akce povedla :-)) Kouťo,už nás přestaň strašit s tima penízkama, vždyť víš, že se kachna otvírá až na dokopnou :-)))
kouťa---16.září - 10:47
Neb jste se krásně skamarádili a chlastačka střídá chlastačku, chtěl bych upozornit na moji maličkost. Né, že by jste mě nemeli rádi(to si doufám nedovolíte), ale neberete vážně mé výkřiky do tmy. Takže drahouškové - nemám prachy, jsem chudý jak kostelní myš a kdo nemá zaplaceno po tom pudu jako pes. Takže v sobotu se těším na procesí. Vyřiďte to všem. Pic
lacm---15.září - 8:05
Vondr - tak jak jste dopadli v sobotu?
vláďa---14.srpna - 14:38
CHlapci fotbalisti DOSTAVTE SE NA POSLEDNÍ VĚTŠÍ TRÉNINK PŘED ZAČÁTKEM SEZÓNY.Je to předposlední před prvním MÚ. Tak ať jste v NEDĚLI V 18:00HOD (17:50) NA HŘIŠTI !!!!!!!!! Trenér
Výsledky 19. kola
Sokol Kšice BKV Planá 3 3
Sokol Konstantinovy L Sokol Kostelec 2 1
Motor Záchlumí Sokol Černošín 1 1
Sokol Sulislav Jiskra Erpužice 4 0
Dynamo Studánka Sokol Bor 1 5
Jiskra Bezdružice Sokol Stráž 5 2
Hraničář Částkov Sokol Damnov 5 6
Příští zápas
Černošín Konstan.Lázně
3.5.2014---17:00